Hizmetlerimiz

Bilgi Sistemleri

Bilgi sistemleri danışmanlık hizmetleri birçok alt konuyu kapsamaktadır. Ciddi anlamda bölümlenmiş alt gruplara bilgi işlem yönetimi, sanallaştırma çalışmaları, yazılım uygulama ve geliştirmeleri, network sistemleri oluşturulması, network sistemlerinin güvenliği, kamera ve diğer fiziki izleme ve güvenlik önlemlerini örnek verebiliriz. Her biri kendi alanında ciddi uzmanlık gerektiren bu gibi konularda firmamız müşterilerine uzun yıllara dayalı tecrübesi ile hizmet vermektedir. Bizimle irtibata geçtiğinizde ihtiyaçlarınıza yönelik olarak en doğru danışmanlık ve bilgilendirme hizmeti sağlanmaktadır. Doğru sistemlere sahip olmanız, verilerinizin güvenliğinin sağlanması, sizin, ofis ve binanızın emniyetli bir yer haline getirilmesi için yapılması gerekenleri sizin için net olarak belirleyip sizleri bu alanda detaylı bir şekilde bilgilendiriyoruz. Bu sayede ihtiyacınız olan eksik noktalarınızı görüp neler yapmanız gerektiği konusunda net bilgiler aktarıyoruz.

Müşterilerimize ihtiyaç duydukları alanlarda sağladığımız Bilgi Sistemleri Danışmanlık Hizmeti ile neler yapmaları ve nasıl yapacakları konusunda bir ufuk açıyoruz. Böylece rakipleri daha geriye bakarken onlar çok daha ilerileri hedeflemiş oluyorlar. Aynı zamanda bu tür çalışmalar için bünyelerinde birçok insanı istihdam etmelerine gerek kalmadığı için de ciddi anlamda bir tasarruf sağlamış oluyorlar. Hem çok daha ileri teknoloji ürünlerini kendi sektörlerinde ve işlerinde kullanmayı öğreniyorlar hem de bunu çok daha düşük maliyetlere sağlıyorlar. Bu da müşterilerimize sağladığımız artılardan sadece bir tanesini oluşturuyor. Kendi alanında uzman kuruluşumuzun bilgi ve tecrübelerini belirli bir ücret karşılığında müşterilerimizin hizmetine sunup onlara transfer ediyoruz. Çok uzun sürede elde edilmiş bilgilere çok kısa sürede düşük maliyetlerle sahip olmuş olurlar.

Neden AHİ?

Kısmındaki açıklama aşağıdaki şekilde değiştirilmelidir Ahi Consulting olarak şirketinizin tüm süreçlerini analiz ediyoruz. Analiz sonuç raporu oluşturup, tespitler, öneriler ve aksiyon planları ile birlikte yönetime yazılı olarak sunuyoruz. Bu rapor doğrultusunda yönetimle birlikte, proje yol haritasını belirliyoruz. İçeride iyi bir proje ekibi oluşturuyoruz. Proje başkanı, Proje Başkan Yardımcısı ve Proje Asistanı atıyoruz. Her birimle ve birim çalışanları ile tek tek ilgileniyoruz. Bire bir çalışmalar yapıp, süreçlerle ilgili dokümanları (Prosedür, talimat, süreç şemaları, raporlar, tutanaklar, kayıtlar, vb. dokümanlar) birlikte hazırlıyoruz.

500+

  • Başarılı Proje

250+

  • Müşteri

25+

  • Uzman Danışman

20+

  • Yıllık Tecrube