Hizmetlerimiz

Tübitak - Teydeb Projeleri

Rekabetin ön plana çıktığı günümüz küresel ekonomisinde, firmaların bir adım öne çıkmasını sağlayacak kavramların başında, AR-GEYenilik ve İnovasyon kavramları gelmektedir. Bu kavramlara yönelik yatırım yapan firmalar ulusal ve uluslar arası piyasalarda rekabet edebilme gücünü yakalayabilmektedir.

AR-GE ve Ürün Geliştirme yeteneğini yükseltmeden sanayileşme eşiğini atlayamayacak olan ülkemizin, dünya teknolojisini yakalaması için; ürün geliştirebilme, yeni ürünler tasarlayabilme, üretim yöntemi/proses geliştirebilme, yeni yöntemler tasarlayabilme, İş süreci/iş organizasyonu yöntemleri geliştirebilme, yenilerini tasarımlayabilme, teknolojilerin kaynağını oluşturan bilimi üretebilme kabiliyetlerinin olması gerekmektedir.

Bu kavramlara yönelik yatırımlar işletmelere orta ve uzun vadede büyük kazanımlar sağlarken yaşanan süreçlerin zorlu, handikaplı ve en önemlisi yüksek maliyetli olması karar verme süreçlerini etkilemektedir. Bu bağlamda destek veren kurumların TÜBİTAK-TEYDEB,  Kalkınma Ajansları ve Kosgeb‘in geri ödemesiz destekleri firmalar için büyük önem taşımaktadır.

Proje Destek Merkezimiz işte bu noktada işletmelerin AR-GE süreçlerini yeniden yapılandırmaları için geri ödemesiz hibe destekleri konusunda AR-GE projelerinin yönetimlerini üstlenip, finansal kaynaklara kolay ve hızlı bir şekilde ulaşmalarını sağlamaktadır.

Hizmetlerimiz

 • TÜBİTAK Proje Uygunluk Değerlendirmesi
 • TÜBİTAK AR-GE Proje Kurgusunun Yapılması
 • TÜBİTAK-TEYDEB Proje Hazırlama
 • AR-GE Destekleri (TÜBİTAK, KOSGEB,EUREKA)
 • TÜBİTAK AR-GE Projesi Hazırlama ve Danışmanlığı
 • AR-GE Yatırım Fizibilitesi
 • AR-GE Merkezi Kurulması ve Finansal Raporlama
 • TEKNOKENT Firması Kuruluşu Ve Finansal Raporlamaları
 • Eğitim HizmetleriÜniversite – Sanayi İşbirliği Ve Organizasyonu
 • KOSGEB Destekleri
 • Kalkınma Ajansı Destekleri
 • Mühendislik / Tasarım / Geliştirme
 • Eşleştirme Hizmetleri

TÜBİTAK-TEYDEB PROJELERİ

TÜBİTAK-TEYDEB, 2005 yılından bu yana firmaların AR-GE projelerine %75’e varan hibe oranları ile geri ödemesiz destek vermektedir. Bu kapsamda AR-GE çalışmalarınız için personel giderleriniz, yaptığınız cihaz ya da malzeme alımlarınızın yanında AR-GE ile ilişkili danışmanlık ve analiz hizmetleri alımı gibi giderleriniz de TÜBİTAK-TEYDEB programları ile desteklenebilmektedir. Üstelik, tüm bu harcamalarınızın öncesinde ‘ön ödeme’ alabilmeniz de mümkün.

Sizin de Ar-Ge içeren bir projeniz veya proje fikriniz var ise bunu TÜBİTAK-TEYDEB‘e sunabilirsiniz. Bunun için ilk adımı, aşağıdaki TÜBİTAK-TEYDEB Hibe Destek Programlarını inceleyip fikrinize ya da kuruluş yapınıza en uygun programı seçerek atabilirsiniz. Başvuru sonrasında projeniz AR-GE içeriği, kuruluş altyapınızın yeterliliği ve ticarileşebilirliği noktalarında değerlendirilecek; kabul edilen projeler TÜBİTAK-TEYDEB’in geri ödemesiz mali desteği ile hayata geçirilecektir.

Ön Ödeme Alabileceğiniz TÜBİTAK-TEYDEB Hibe Programları:

DETAYLAR İÇİN Lütfen resimlere tıklayınız…

1501 – TÜBİTAK Sanayi AR-GE Projeleri Destekleme Programı


1503 – TÜBİTAK Proje Pazarları Destekleme Programı

1505 – TÜBİTAK Üniversite-Sanayi İşbirliği Destek Programı

1507 – TÜBİTAK Kobi AR-GE Başlangıç Destek Programı

1509 – TÜBİTAK Uluslararası Sanayi AR-GE Projeleri Destekleme Programı

1511 – TÜBİTAK Öncelikli Alanlar Araştırma Teknoloji Geliştirme ve Yenilik Projeleri Destekleme Programı

1512 – Bireysel Girişimcilik Aşamalı Destek Programı

1513 – TÜBİTAK Teknoloji Transfer Ofisleri Destekleme Programı

Neden AHİ?

Kısmındaki açıklama aşağıdaki şekilde değiştirilmelidir Ahi Consulting olarak şirketinizin tüm süreçlerini analiz ediyoruz. Analiz sonuç raporu oluşturup, tespitler, öneriler ve aksiyon planları ile birlikte yönetime yazılı olarak sunuyoruz. Bu rapor doğrultusunda yönetimle birlikte, proje yol haritasını belirliyoruz. İçeride iyi bir proje ekibi oluşturuyoruz. Proje başkanı, Proje Başkan Yardımcısı ve Proje Asistanı atıyoruz. Her birimle ve birim çalışanları ile tek tek ilgileniyoruz. Bire bir çalışmalar yapıp, süreçlerle ilgili dokümanları (Prosedür, talimat, süreç şemaları, raporlar, tutanaklar, kayıtlar, vb. dokümanlar) birlikte hazırlıyoruz.

500+

 • Başarılı Proje

250+

 • Müşteri

25+

 • Uzman Danışman

20+

 • Yıllık Tecrube